Sezyum’la Değerin Değerini anlamak | Kaan Sezyum | TEDxMETUAnkara

Sezyum'la Değerin Değerini anlamak | Kaan Sezyum | TEDxMETUAnkara

Değer vermek kavramından çok değerin tanımına önem veren ve değerli olanın değerini ancak değersiz olanla anlayabileceğimizi savunan Kaan Sezyum, değer kavramını kendi potasında erittikten sonra bizlere mizahi bir üslupla sunuyor. “Anı deneyimleyebiliyorsak, bu durumdan ve kendimizden mutluysak en iyi hayatımız budur.” diyerek bizi yaşadığımız ana ve kendimize değer vermeye davet ediyor… 1976 yılında İstanbul Heybeliada’da dünyaya gelen Kaan Sezyum, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde öğrenim gördüğü yıllarda yazarlığa merak salmıştır.
Bu merakının sonucunda şu an iş hayatına yazarlık, radyoculuk ve reklamcılıkla devam eden Kaan Sezyum, sezyum.com’un da kurucusudur.
Çeşitli dergilerde yazarlık yapan Kaan Sezyum, Tempo Dergisi’nde 290 hafta Gündem Light bölümünü hazırlamış, ve bunun yanısıra Siddhartha grubunun bateristliğini yapmıştır.
Ve şimdi de, yaptığı işler ile medyanın bir çok alanında adından sıkça söz ettiren Kaan Sezyum, 9 Aralık 2018’de TEDxMETUAnkara sahnesinde! This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at https://www.ted.com/tedx